01_www 

Business & Culture to największa w Polsce agencja zajmująca się działaniami promocyjnymi w obszarze kultury. Firma została założona w 2010 roku przez Maxa Fuzowskiego i Katarzynę Grabowską. Aktualnie kilkunastoosobowy zespół uzupełniają kierownicy projektów, specjaliści PR i promocji oraz graficy. Komunikujemy projekty i produkty kulturalne. Tworzymy strategie budowy wizerunku firm oraz samorządów w oparciu o zaangażowanie w kulturę i sztukę. Pracowaliśmy dla najważniejszych instytucji kultury i sztuki w kraju, a także wielu firm komercyjnych działających zarówno w obszarze kultury, jak i poza nim.

KG2

KATARZYNA GRABOWSKA

 

Przez ponad pięć lat pracowała jako dziennikarka i niezależna specjalistka PR. Była związana z wydawnictwami custom publishing, gdzie odpowiadała za koncepcje i prowadzenie kilkunastu magazynów. Pełniła funkcję redaktor naczelnej pisma "Cedet" nagrodzonego Grand Prix konkursu Szpalty Roku 2010. Przygotowała koncepcje wielu edycji ekskluzywnego magazynu "Kikimora", w którym pełniła funkcję redaktor prowadzącej.

04_www

MAX FUZOWSKI

 

Przez sześć lat pracował jako dziennikarz kulturalny. Specjalizował się w literaturze i sztuce. Regularnie publikował w tygodniku "Newsweek Polska". Jego artykuły ukazywały się także w m.in. "Malemenie", "Tygodniku Powszechnym", "Arte" i "Twórczości". W "Dzienniku Gazecie Prawnej" publikował teksty poświęcone tematyce z pogranicza sztuki i biznesu. Występował jako radiowy i telewizyjny komentator wydarzeń kulturalnych. 

KONTAKT

 

Business & Culture
ul. Smulikowskiego 4
00 - 389 Warszawa
tel. 22 464 83 97
sekretariat@businessandculture.pl

 

DOŁĄCZ DO NAS

 

Prześlij swoje CV na adres 
rekrutacja@businessandculture.pl